Інтерфакс-Україна
07:45 15.04.2022

За добу харківські рятувальники 27 разів виїжджали на гасіння пожеж, спричинених обстрілами

1 хв читати

Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС 33 рази виїжджали на ліквідацію пожеж, переважна більшість яких (27) була викликана ворожими обстрілами.

"Рятувальники виїжджали на гасіння пожеж (викликаних обстрілами - ІФ) житлових багатоповерхівок, приватних будинків, гаражів та автомобілів, а також складських будівель та об'єктів торгівлі. Пожежі сталися: у Немишлянському (2), Московському (8), Київському (9), Слобідському (2) та Індустріальному (1) районах міста Харкова, а також Богодухівському (1) і Харківському (4) районах області", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Зокрема, о 1:30 пожежа сталася у приватному житловому будинку у Київському районі міста Харкова. Вогонь охопив площу близько 300 кв.м. Для ліквідації пожежі було задіяно 3 одиниці техніки та 20 осіб особового складу ДСНС.

Крім того, рятувальники виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах (1), пожеж у приватному секторі та на об'єктах, що сталися з причин, не пов'язаних із обстрілами (5), а також на розбір завалів (2 рази) та на допомогу населенню (8 разів).

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби 83 рази залучалися до розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС Естонії вручило ноту протесту РФ через чергове порушення повітряного простору

У Раді працюють над питанням впровадження міжвідомчого алгоритму ідентифікації загиблих

Адмінарешт не застосовується до чоловіків, які самостійно виховують дітей до 12 років

Повітряний простір Естонії був порушений російськими військовими літаками – ЗМІ

Росіян відкинули біля Володимирівки, вони просуваються у трьох областях - DeepState

Майже 6 тис. осіб евакуйовано з прифронтових територій за тиждень

Посол США при НАТО вважає, що загроза РФ іноді дещо перебільшується

У Києві продовжується ліквідація наслідків обстрілу, робота інтернет-мережі КП "Київпастранс" поступово відновлюється

Двох чоловіків поранено на Чернігівщині через атаку ворожих БпЛА

Патрульна поліція повідомляє про перекриття руху по трасі М-10 через ДТП з потерпілими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА