Інтерфакс-Україна
08:21 15.04.2022

Кораблі НАТО увійшли до Балтійського моря

1 хв читати
Кораблі НАТО увійшли до Балтійського моря

Кораблі 1-ї постійної морської групи увійшли до Балтійського моря і братимуть участь у навчаннях із сусідніми країнами-союзниками та державами-партнерами, повідомив портал телерадіомовлення ERR.

"У Балтійське море увійшла частина кораблів постійної морської групи швидкого реагування НАТО SNMG1. Кораблі, що залишилися, прийдуть у п'ятницю в старий круїзний термінал Талліннського порту. Першочергове завдання - продемонструвати присутність союзників у регіоні Балтійського моря і провести спільні навчання з естонським військово-морським флотом", - випливає із повідомлення порталу.

За словами командора Військово-морських сил Естонії Юрі Саська, наступного тижня планується початок навчань спільно з естонськими морпіхами.

Три фрегати, що вже стоять у порту, прийшли з міжнародних північних вод Норвегії. Там вони були на навчаннях під назвою "Холодна відповідь".

Очікується, що наступного тижня на зміну кораблям НАТО, що перебувають у терміналі, прийде інша група військово-морських сил альянсу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

Свириденко закликала місцеву владу використовувати додаткову дотацію на захист критичної інфраструктури

Презентація першого українського роману, написаного поглядом, відбулася в Києві – "Проти вітру" Марини Бородіної

Мінрозвитку: Готується оновлений механізм евакуації людей із територій активних та можливих бойових дій

В МЗС України закликали Словаччину не знімати відповідальність з РФ з вторгнення її дронів у Польщу

Понад 7 тис. місць для розміщення евакуйованих осіб вже підготували в Україні

Суд усунув з посади детектива НАБУ через підозру в недостовірному декларуванні та обрав заставу майже в 3 млн грн

Шмигаль на виставці у Лондоні обговорив з виробниками ОПК закупівлі, техпідтримку, спільне виробництво

Чистий виїзд українців відповідає прогнозам НБУ попри дозвіл виїзду парубкам 18-22 років

Пілот українського Су-27 загинув в бою – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА