Інтерфакс-Україна
08:04 17.04.2022

Окупанти вночі обстріляли Сєвєродонецьк та Кремінну, госпіталізовано пораненого мешканця

2 хв читати
Окупанти вночі обстріляли Сєвєродонецьк та Кремінну, госпіталізовано пораненого мешканця

Російські окупанти продовжують артилерійський обстріл міст Луганської області, у Сєвєродонецьку зайнялося чотири багатоповерхівки, у Кремінній поранення отримав місцевий житель, повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

"Уночі в Сєвєродонецьку зайнялися чотири багатоповерхівки, в Новодружеську знищено будинок. Вночі під вогнем росіян опинилися нові райони Сєвєродонецька", - написав він у телеграм-каналі в неділю вранці.

Гайдай також зазначив, що в Сєвєродонецьку "руйнувати майже нічого – більшу частину житлового фонду ворог знищив за останні півтора місяці".

"Однак обстріли нашого наймолодшого в області міста не вщухають. У ніч з 16 на 17 квітня після влучення снарядів спалахнули три багатоповерхівки на одній вулиці. Ще одна - на відстані. Рятувальники виїхали на об'єкти відразу, щойно росіяни припинили вогонь. Зафіксовано численні загоряння квартир. Інформація щодо жертв уточнюється", - написав він.

Крім того, ввечері 16 квітня ще один будинок було знищено супротивником у Новодружеську. Власника пожежники встигли евакуювати.

"17 квітня вранці російська армія вдарила по Кремінній з артилерії. Є щонайменше один поранений. Він уже доставлений до лікарні. Він отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості. Збитки у житловому фонді встановлюються", – повідомив голова ОВА.

Як повідомлялося, на фронті Луганщини та Донеччини за добу відбито 10 атак ворога – знищено 15 танків, три артилерійські системи, 24 одиниці броньованої та 10 одиниць автомобільної техніки противника. Підрозділи ППО збили чотири безпілотні літальні апарати типу "Орлан-10" і дві крилаті ракети.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА