Інтерфакс-Україна
13:44 17.04.2022

Із початку проведення робіт із розбору завалів багатоповерхівок у Бородянці рятувальники знайшли тіла 41 людини

1 хв читати
Із початку проведення робіт із розбору завалів багатоповерхівок у Бородянці рятувальники знайшли тіла 41 людини

Із початку проведення робіт з розбору завалів багатоповерхових будинків у Бородянці (Київська обл.), рятувальники виявили 41 тіло, повідомляє пресслужба Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

"16 квітня проводилися роботи з розбору завалів двох зруйнованих багатоповерхових житлових будинків. Під час проведення робіт знайдено тіло загиблого. Загалом із 6 квітня з семи зруйнованих багатоповерхових житлових будинків в центрі міста на п'яти – роботи завершені повністю. З початку проведення робіт винесено тіла 41 загиблої людини", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

Ворог атакував Херсонщину, троє постраждалих

Окупанти за добу втратили 990 осіб та 170 од. спецтехніки - Генштаб

ППО знищила 137 зі 165 ворожих БпЛА, зафіксовано влучання на 10 локаціях - Повітряні сили ЗСУ

РФ завдала удару по промисловому підприємству Чернігова

Уже четверо постраждалих у Києві, двоє у важкому стані - мер

Під ворожим обстрілом опинилися 25 населені пункти Запорізької області, є постраждала

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА