Інтерфакс-Україна
14:14 17.04.2022

У Броварах люди не постраждали внаслідок ракетної атаки - мер

1 хв читати
У Броварах люди не постраждали внаслідок ракетної атаки - мер

У Броварах Київської області, за попередньою інформацією, внаслідок ракетної атаки жертв і постраждалих немає, повідомив мер Ігор Сапожко.

"За попередніми даними, обійшлося без жертв і постраждалих", - написав він у телеграм-каналі в неділю.

Мер нагадав, що були пошкоджені об'єкти міської інфраструктури, виникли перебої з енерго- і водопостачанням у місті.

"Ситуація поступово налагоджується, проводимо аварійні перемикання, щоб забезпечити електропостачання по всьому місту. Також виправляємо ситуацію з водопостачанням та водовідведенням, що теж потребує певного часу. У місті працюють всі бювети", - написав Сапожко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

Озброєння Сил оборони на 60% - українського виробництва

Зеленський анонсував тиждень активної взаємодії з партнерами України

Польські мітингувальники завершили блокування руху вантажівок у пункті пропуску "Медика-Шегині"

Зеленський: Уже 26 країн готові діями гарантувати Україні безпеку

Заарештовано народного депутата Христенка, розшукуваного за підозрою у держзраді

Пасажиропотік через кордон з початком вересня впав на 10%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА