Інтерфакс-Україна
17:33 17.04.2022

У звільнених містах та селах Харківщини відновлюють газо- та електропостачання - Тимошенко

1 хв читати
У звільнених містах та селах Харківщини відновлюють газо- та електропостачання - Тимошенко

У звільнених від російських окупантів селищах Вільхівці та Малій Рогані Харківської області електрику відновили у 140 споживачів, а в селищі Малій Данилівці роботи з електропостачання виконано на 100%, повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко на своєму телеграм-каналі у неділю.

Крім того, за його словами, виконано ремонтні роботи на частині газопроводів у селах Ємцях, Шовкоплясах та Великій Рогані, а комунальники Харкова здійснюють санітарне очищення вулиць.

"У Чугуєві робота з відновлення триває 24/7", - написав Тимошенко, зазначивши, що у місті відремонтували частину водопровідних мереж, відбуваються планові ремонтні роботи в котельні, приводять до ладу будинки, що постраждали від бойових дій.

З траси M-03 від Харкова до звільненого Чугуєва вивезли 30 одиниць понівеченого військового та цивільного транспорту.

"Дороги Харківщини – це стратегічні логістичні маршрути для доставки гуманітарних вантажів", - зазначив заступник керівника ОП і наголосив, що шляховики регулярно виконують аварійний ремонт доріг у місцях влучення ворожої артилерії.

Раніше міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що у Харкові зруйновано понад 1 500 житлових багатоповерхових будинків, понад 50 шкіл та сотні інших об'єктів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА