Інтерфакс-Україна
09:02 18.04.2022

За добу харківські рятувальники 37 разів виїжджали на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами

2 хв читати

Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 47 оперативних виїздів, зокрема 44 - на ліквідацію пожеж, 37 з яких були викликані ворожими обстрілами.

"Рятувальники виїжджали на гасіння пожеж багатоповерхових та приватних будинків, гаражів та автомобілів, а також складських та офісних будівель, торговельних об'єктів та навчального закладу. Пожежі сталися: у Основ'янському (2), Київському (13), Шевченківському (5), Московському (9) ) та Немишлянському (1) районах міста Харкова, а також Богодухівському (1), Чугуївському (1), Ізюмському (2) та Харківському (3) районах області", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Зокрема, 17 квітня близько 14:00 у Харкові в результаті обстрілів у центральній частині міста сталося влучення снарядів ворожої реактивної артилерії до житлових багатоповерхових будинків за вісімнадцятьма адресами. В одному п'ятиповерховому будинку горіли квартири на третьому, четвертому, п'ятому поверхах та дах на площі близько 500 кв. м. На ліквідацію цих пожеж від ДСНС було залучено 160 осіб та 33 одиниць техніки. Рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки горіння.

Водночас, рятувальники ліквідували пожежу в одному з навчальних закладів Київського району Харкова. Площа пожежі становила близько 300 кв. м. У гасінні пожежі було задіяно 8 одиниць техніки та 30 осіб особового складу ДСНС.

17 квітня о 15:57 сталася пожежа в будівлі, де розташовані офісні та торговельні приміщення. Площа пожежі становила близько 1200 кв.м. На місці події працювали 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 40 осіб особового складу ДСНС. Пожежу вдалося приборкати о 20:20. Крім того, Чугуївські рятувальники ліквідували пожежу у складській будівлі. Площа пожежі становила близько 800 кв. У гасінні пожежі було задіяно 5 одиниць техніки та 30 осіб особового складу ДСНС.

Рятувальники також 7 разів виїжджали на гасіння пожеж у приватному секторі та на об'єктах, що сталися з причин, не пов'язаних обстрілами, 1 раз на розбір завалів та 2 – на допомогу населенню.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби знешкоджено близько 40 боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

 

 

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 890 військовослужбовців - Генштаб

Пошуково-рятувальна операція на місці російської атаки у Тернополі триває, кількість жертв не змінилася

20 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

План припинення війни запропонований через Віткоффа в Україні назвали ІПСО і "помилкою Трампа"

План припинення війни від США та РФ передбачає втрату Україною територій і суверенітету - ЗМІ

Гутерреш висловив осуд щодо ракетних та дронових атак Росії

Верховний суд Італії затвердив екстрадицію підозрюваного у підриві "Північного потоку" українця до Німеччини – ЗМІ

Кабмін звільнив заступника голови Держслужби з лікарських засобів Вовка

Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо управління даними у сфері охорони здоров’я

Кабмін утворив Науково-дослідний центр Держспецслужби транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА