Інтерфакс-Україна
15:05 18.04.2022

Росія утримує щонайменше 20 тис. людей у фільтраційних таборах під Маріуполем – радник мера

1 хв читати
Росія утримує щонайменше 20 тис. людей у фільтраційних таборах під Маріуполем – радник мера

Російські окупанти утримують щонайменше 20 тис. українців у фільтраційних таборах у районі Маріуполя, повідомив радник міського голови Петро Андрющенко.

"За оновленими даними, на сьогодні окупанти утримують у фільтраційних таборах за лінією Мангу-Нікольске-Ялта щонайменше 20 тисяч осіб, перешкоджаючи можливості евакуюватися через навмисне затягування та сповільнення процедури фільтрації", - написав Андрющенко в телеграм-каналі.

Крім того, за його словами, близько 5-7 тис. осіб перебувають у фільтраційному таборі в с. Безіменне на стадії підготовки до депортації.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

США вийдуть із групи, яка розслідує відповідальність за вторгнення в Україну

Під Києвом вночі збито 25 ворожих дронів, ще 12 локаційно втрачені, жертв та руйнувань немає

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА