Інтерфакс-Україна
18:39 18.04.2022

У Чернігові розібрано завали на стадіоні ім. Гагаріна – Тимошенко

1 хв читати
У Чернігові розібрано завали на стадіоні ім. Гагаріна – Тимошенко

У Чернігові силами ДСНС завершено розбір завалів на стадіоні імені Гагаріна та на вулиці В'ячеслава Чорновола, повідомив у телеграм-каналі у понеділок заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Дорожники поступово розчищають трасу М-01. Після запеклих боїв тут було чимало спаленої техніки окупантів, уламків від снарядів. Вже очищено 25 км", - написав він.

Загалом, за словами Тимошенко, за час бойових дій у Чернігівській області було пошкоджено 626 км доріг та зруйновано 20 мостів. Два з них – Смолин та Киселівка – на етапі тимчасового відновлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

Інфільтрація ворога групами не означає взяття під контроль території — ОСУВ Дніпро про ситуацію на Покровському напрямку

В Алясці відбудеться мітинг проти візиту Путіна

Єрмак обговорив із Рубіо координацію позицій напередодні важливих дипломатичних кроків

Трамп продовжив відстрочку дії мит на китайські товари ще на 90 днів - ЗМІ

У Куп’янську поранено чоловіка внаслідок удару ворожого БпЛА

"Укрзалізниця" фіксує попит 5-8 пасажирів на одне місце на найпопулярніших напрямках у піковий сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА