Інтерфакс-Україна
22:12 18.04.2022

Мінветеранів спільно з іноземними партнерами запускає курс для українських фахівців із сфери психічного здоров'я

1 хв читати

Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Управлінням охорони здоров'я ветеранів США, Центром психології розгортання, Стенфордським університетом, ЮНІСЕФ, університетським Коледжем Лондона запускає консультаційний курс/програму для українських фахівців зі сфери психічного здоров'я.

"Метою навчальних курсів є підвищення кваліфікації спеціалістів, які готові до співпраці з Міністерством, і надалі надаватимуть послуги психологічної допомоги ветеранам, членам їхніх сімей, сім'ям загиблих (померлих) Захисників та Захисниць", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що для того, щоб сформувати запит на актуальні теми, які цікавлять фахівців, Мінветеранів звертається до фахівців у сфері охорони психічного здоров'я з проханням долучитися до заповнення онлайн-анкети на сайті відомства для визначення потреб в отриманні нових знань і навичок.

"Закликаємо професійну спільноту психологів до активної підтримки, адже наші Захисники та їхні сім'ї мають отримувати своєчасну та якісну психологічну допомогу", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА