Інтерфакс-Україна
13:49 19.04.2022

Електропостачання у Чернігівській області відновлено на 97% - заступник голови ОП Тимошенко

1 хв читати
Електропостачання у Чернігівській області відновлено на 97% - заступник голови ОП Тимошенко

Електропостачання у Чернігівській області відновлено на 97%, повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Чернігівська область активно відновлюється після бойових дій. Електропостачання відновлено на 97%", - повідомив Тимошенко на брифінгу в Офісі президента у вівторок.

Подача води, за його словами, нині є у всьому регіоні, крім самого Чернігова, де знищено три із п'яти водопровідних помпових станцій.

В області розміновані села Ягідне, Лукашівка, Нова Басань, Новий Биків та частково Чернігів.

Дорожники поступово розчищають трасу М-01 від спаленої техніки окупантів та уламків снарядів. Вже очищено 25 км.

Загалом за час бойових дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 600 км доріг та знищено 20 мостів. На трьох із них уже відновлено тимчасовий проїзд.

Щодо Сумської області, то, за словами Тимошенка, світло підведено вже майже до 50 тис. абонентів практично у всіх населених пунктах, за винятком чотирьох. Водою забезпечено майже 1500 населених пунктів.

У частині Харківської області, де відсутні активні бої, продовжується відновлення інфраструктури. Звільнено від окупантів села Вільхівка та Мала Рогань. Електропостачання відновлено для 140 споживачів.

Із траси М-03 від Харкова до звільненого Чугуєва вже вивезено 30 одиниць знищеного військового та цивільного транспорту. Дорожники регулярно проводять ремонт автошляхів у місцях влучання ворожої артилерії.

Частково відновлено експрес у напрямку Харків-Суми.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Україна та США опрацьовують питання співпраці у сфері безпілотних систем – Міноборони

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

У Харкові двоє дітей постраждали у ДТП за участю судді райсуда, їх шпиталізовано в тяжкому стані

В Києві будуть демонтовані пам’ятники Булгакову та Ахматовій – Київрада

Швейцарія готова стати платформою для переговорів щодо сталого та справедливого миру в Україні – посол

Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА