Інтерфакс-Україна
17:26 19.04.2022

На "Азовсталь" російські окупанти скинули тритонну бомбу - нардеп

1 хв читати
На "Азовсталь" російські окупанти скинули тритонну бомбу - нардеп

Російські окупанти під час бомбардування "Азовсталі" в Маріуполі вперше застосували тритонну бомбу, повідомив народний депутат, член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Федір Веніславський (фракція "Слуга народу").

"За інформацією Головного управління розвідки, вчора вперше було справді застосовано таку надпотужну бомбу з метою максимального руйнування приміщень і комунікацій "Азовсталі", - сказав Веніславський в ефірі національного телемарафону, відповідаючи на запитання про застосування авіацією РФ тритонних бомб.

Про застосування російськими окупантами надпотужних авіабомб у Маріуполі повідомив і нардеп Сергій Тарута (фракція "Батьківщина").

"Російські фашисти скинули потужну бомбу на лікарню в районі "Азовсталі". За моєю інформацією, під завалами там близько 300 людей – серед них діти. У вцілілій частині лікарні були поранені захисники й ховалися маріупольці з дітьми. Тому що в знищеному місті ховатися більше ніде!", - написав Тарута у фейсбуці у вівторок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Унаслідок ворожої атаки по Миколаєву трьох людей госпіталізовано — Кім

МАГАТЕ фіксує вибухи поблизу ЗАЕС: Гроссі попереджає про зростання ризиків для ядерної безпеки

Посол США при НАТО: Трамп — миротворець, який прагне повернути Росію за стіл переговорів для припинення вогню

Російські обстріли в Миколаєві призвели до руйнування приватних будинків та пошкодження багатоповерхівок — мер

Мінекономіки анонсує засідання інвестфонду Україна-США у вересні

В Херсоні почали підʼєднувати абонентів до електромережі

Внаслідок авіаудару по Херсону постраждала літня жінка — МВА

У Миколаєві повідомляють про вибух та відключення світла в області — влада

Пошкодження мосту в Херсоні ускладнило логістику — мешканців закликають евакуюватися в інші райони міста

У Херсоні зникло світло: причини зʼясовують — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА