Інтерфакс-Україна
21:22 19.04.2022

Російська армія продовжує зазнавати значних втрат особового складу в Україні, військовослужбовці відмовляються брати участь у бойових діях

2 хв читати
Російська армія продовжує зазнавати значних втрат особового складу в Україні, військовослужбовці відмовляються брати участь у бойових діях

Російська армія продовжує зазнавати значних втрат особового складу під час бойових дій в Україні, а також має проблеми з комплектуванням підрозділів, оскільки військовослужбовці РФ відмовляються брати участь у військових діях на території України, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

"Противник продовжує зазнавати значних втрат особового складу. З метою вирішення проблеми комплектування підрозділів військовослужбовцями за контрактом керівництво збройних сил російської федерації прийняло рішення про можливість підписання короткострокових контрактів строком від трьох місяців та спрощення форми проведення психофізичного відбору майбутніх кандидатів. Зазначені заходи не призвели до бажаного ефекту", - йдеться в повідомленні.

У ньому наголошується, що за наявною інформацією, з початку року для проходження служби у 42 частинах Південного військового округу було відібрано лише 130 військовослужбовців військової служби за контрактом.

"22 з них уже відмовилися від участі у так званій "спеціальній операції" на території України", - наголошують у Генштабі.

Там уточнюють, що особливу потребу в комплектуванні особовим складом відчувають підрозділи, які безпосередньо беруть участь у збройній агресії на території України.

"За наявною інформацією, в 200-й окремій мотострілецькій бригаді 14-го армійського корпусу берегових військ північного флоту було знищено особовий склад двох батальйонних тактичних груп. Крім того, на території нашої Держави були знищені три роти 51-го парашутно-десантного полку та рота 137-го парашутно-десантного полку, що входять до складу 106-ї парашутно-десантної дивізії", - підсумували в Генштабі.

Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/298410722472013

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА