Інтерфакс-Україна
23:11 19.04.2022

Ми не чуємо відповіді Росії на пропозицію обміну мирних жителів та захисників Маріуполя

1 хв читати
Ми не чуємо відповіді Росії на пропозицію обміну мирних жителів та захисників Маріуполя

Президент України Володимир Зеленський заявив, що, як і раніше, не чути відповіді російської сторони на пропозицію обміну мирних жителів та захисників Маріуполя.

"Ситуація в Маріуполі залишається без змін. Максимально жорсткою. Російські військові блокують будь-які намагання організувати гуманітарні коридори і врятувати людей. Наших людей. Мешканців, які опинилися в руках окупантів. Їх намагаються депортувати або навіть мобілізувати в окупаційні війська. Доля як мінімум десятків тисяч маріупольців, які були раніше переміщені на територію, підконтрольну Росії, не відома", - заявив Зеленський у відеозверненні у вівторок увечері.

"На жаль, ми не чуємо відповіді від Росії на пропозицію обміну, яка може дозволити врятувати мирних мешканців і захисників Маріуполя", - додав він.

Глава держави наголосив, що на це мовчання варто звернути увагу всім, хто був чи може бути пов'язаний із Росією. "Коли буде вирішуватись ваша доля, у Москві мовчатимуть. Це показово. Це найкращий аргумент, щоб не зв'язуватися з Російською Федерацією", - підсумував він.

ОСТАННЄ

Сибіга провів телефонні перемовини з керівниками зовнішньополітичних відомств європейських країн

Трамп вважає, що Зеленському доведеться обирати між мирним планом і подальшою боротьбою

Туск: унаслідок російської атаки на Тернопіль загинули громадянка Польщі та її семирічна донька

Глави МЗС України та Хорватії обговорили ситуацію на фронті, мирний процес і важливість європейської єдності

Сибіга поінформував главу МЗС Норвегії про переговори Зеленського з партнерами щодо припинення вогню

Президент Румунії вітає поновлені зусилля Трампа щодо припинення війни та підтверджує свою підтримку України

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА