Інтерфакс-Україна
17:12 20.04.2022

Виробник дронів-камікадзе Switchblade подарував Україні 100 безпілотників Quantix Recon

1 хв читати

Компанія AeroVironment, що виробляє дрони-камікадзе Switchblade, надасть Україні 100 безпілотних літальних апаратів Quantix Recon на додаток до інших систем компанії, які постачає українським військам уряд США.

"Подаровані нашій державі дрони будуть надіслані протягом поточного тижня, а за ними будуть й інші постачання", - повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Голова та виконавчий директор AeroVironment пан Вахід Навабі представив БПЛА українському послу та військовому аташе минулого тижня.

"Ця пожертва надасть операторам інструмент, який може літати непоміченим силами противника і не зазнавати впливу радіочастотних глушників, щоб проводити точну та швидку розвідку віддалених, недоступних областей поля бою, що динамічно змінюється", - заявив Навабі.

За його словами, здобута дронами Quantix Recon інформація дасть змогу планувати операції у такий спосіб, щоб не наражати українських військових на небезпеку.

"Для AeroVironment - велика честь підтримувати народ України", - наголосив Навабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти влучили у житовий будинок у Дніпрі – мер

Росіяни вдарили по Кривому Рогу, постраждали 5 людей – ОВА

Найближчими днями в Україні сніжитиме, на дорогах ожеледиця, морози дещо спадуть

Аварійні відключення застосовуються у більшості областей, є знеструмлення у трьох областях після обстрілів – "Укренерго"

УЧХ нагадує: порушення Міжнародного гуманітарного права можуть кваліфікуватися як воєнні злочини

Свириденко: найскладніша ситуація з енергетикою в Києві, Київській, Дніпропетровській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях

МХП розміщує євробонди-2029 на $450 млн під 10,5%, акції подорожчали на 3,4%

Мерц: ми не повинні приймати нову епоху політики великих держав, але самим формувати майбутнє

Перший центр психосоціальної підтримки запрацював у Бердичеві - обладміністрація

Жителі Дружківки та Краматорську загинули внаслідок російський обстрілів за добу – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА