Інтерфакс-Україна
19:15 20.04.2022

Нічого про пропозиції Росії не чув – Зеленський

1 хв читати
Нічого про пропозиції Росії не чув – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нічого не чув про пропозиції Росії, які нібито було передано українській делегації на переговорах.

"Нічого про це не чув, нічого не бачив. Упевнений, що нам нічого не передали. М'яч на нашому боці? Я непогано раніше грав у футбол. Там правило – є дві команди і щоб м'яч був. Мені здається він (прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков – ІФ) сам із собою грає. З такими серйозними речами точно не граються. Ми обов'язково покажемо, як ми б'ємо по воротах, коли нам дадуть м'яч", - сказав Зеленський у середу після зустрічей із головою Європейської Ради Шарлем Мішелем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Зеленський прибув до Берліна, де зустрінеться у неділю з американською переговорною командою

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА