Інтерфакс-Україна
20:28 20.04.2022

Порошенко привіз бійцям на півдні України понад пів тисячі бронежилетів, шоломи, генератори та бойлери

2 хв читати
Порошенко привіз бійцям на півдні України понад пів тисячі бронежилетів, шоломи, генератори та бойлери

Фонд Порошенка, громадські організації "Справа Громад" та "Res_Publika. Брати по зброї" спільно з волонтерами по всій Україні та за кордоном зібрали для українських військовослужбовців на півдні України бронежилети, спорядження та засоби для облаштування побуту. Вантаж доставив до Краматорська п'ятий президент України Петро Порошенко, повідомляє пресслужба партії "Європейська солідарність".

"Ми зараз знаходимося на півдні. На півдні путін має величезні плани прорубати коридор між окупованим Донбасом і окупованим Кримом. На цьому не зупинитися, піти далі – Миколаїв, Херсон, Одеса, Придністров’я. Позбавити Україну виходу до моря. І в такий спосіб розшматувати Україну і реалізувати той проект, який він намагався реалізувати з 2014 по 2019 рік – створити "Малоросію", "Новоросію". Ніяк заспокоїтися не може", – сказав Порошенко.

Він наголосив, що Україна не дозволила зробити це у 2014-2019 роках, і не дозволить зараз.

Серед допомоги військовослужбовцям було доставлено понад пів тисячі бронежилетів, а також інструменти, продукти харчування та побутову техніку.

"Я думаю, ви все самі бачите: від смаколиків, від броників до тушонки, від генераторів до холодильників, від пральних машин до плівок, кабелів та ламп. Унікальні, до речі, бойлери, які виготовляються в Україні за французькою технологією", - розповів Порошенко.

Також були доставлені мотопомпи для відкачування води та газові балони для приготування їжі.

"Робимо все можливе, щоб створити необхідні умови", - наголосив П'ятий президент.

Для облаштування позицій на передову також було передано інструменти, лопати, кирки, будівельні матеріали, баки для води.

"Ми дуже добре підготувалися і зробимо все можливе для того, щоб допомогти українському воїну. Бо нічого важливішого зараз для нас українців не існує – зробити все для нашої перемоги. Ми переможемо", - сказав Порошенко.

Він наголосив на важливості єдності українського суспільства, яка є головною силою у боротьбі з російською армією.

"Я хочу перш за все подякувати українським воїнам. Подякувати волонтерам, які забезпечують ефективні можливості захисту. Подякувати всім українцям за те, що вони своєю єдністю дивують світ і руйнують плани путіна. Разом ми точно путіна подолаємо", – наголосив він.

За словами Порошенка, настрій українських воїнів "дуже не сподобається путіну і рашистам – їх відправлятимуть за російським кораблем".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє цивільних загинули у Донецькій області через ворожі обстріли, шестеро зазнали поранень за добу

Затримано колишнього т.в.о. першого віцепрезидента ДП "НАЕК "Енергоатом"

Антиплагіатор Смірнов заявляє про можливу підміну файлів у репозитарії академтекстів після його скарг на плагіат до НАЗЯВО

Фонди Національного музею України поповнилися унікальною колекцією археології, вилученою в ексочільника Ради міністрів Криму

В результаті повені в Індонезії загинули понад 650 осіб, не менше 475 зникли безвісти

Brave1 та BRDO за EUR3,3 млн від ЄС запускають програму грантів на високошвидкісні перехоплювачі та радари

Качка обговорив з членами Аудиторської ради Ukraine Facility прозорість і ефективність використання коштів

Кличко: До трьох осіб зросла кількість жертв ворожого обстрілу Києва 29 листопада

У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя гетьмана Мазепи

На Донеччині українські розвідники знищили ключові елементи ППО ворога – ГУР МО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА