Інтерфакс-Україна
08:23 21.04.2022

Спроба окупантів закріпитись у західній та північно-західній частині Рубіжного була безуспішною, триває штурм Попасної – голова Луганської ОВА

1 хв читати
Спроба окупантів закріпитись у західній та північно-західній частині Рубіжного була безуспішною, триває штурм Попасної – голова Луганської ОВА

Російські окупанти намагалися закріпитися у західній та північно-західній частинах Рубіжного, були відбиті. Також безуспішно здійснено штурм поблизу Новотошківки. Триває штурм Попасної, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Ворог намагався закріпитися в західній та північно-західній частинах Рубіжного, проте зазнав невдачі. Здійснював безуспішні штурмові дії в напрямку Новотошківського, триває штурм Попасної", - написав він у телеграм-каналі в четвер уранці.

Гайдай також зазначив, що на лінії фронту відбито дев'ять атак ворога – знищено зенітний ракетний комплекс, танк, артилерійську систему, 10 одиниць броньованої, дві одиниці спеціальної інженерної, дві одиниці автомобільної техніки та ворожий склад із боєприпасами.

Підрозділи ППО збили одну крилату ракету і три безпілотні літальні апарати типу "Орлан-10".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Святошинському районі Києва сталась пожежа на території складів, може погіршитись стан повітря - влада

Кличко заявив про опорні пункти обігріву в Києві і знову закликав жителів з за можливості виїхати з міста

Пакет процвітання потребує доопрацювання, але майбутнє його позитивне – Зеленський

Зеленський: сторони в Абу-Дабі будуть обговорювати ключове питання Донбасу

У складі делегації в ОАЕ також буде Скібицький і дипломати – Зеленський

Санду заявила, що не отримувала запрошення до "Ради миру", яку скликає Трамп

Зеленський зустрінеться з президентами Польщі та Литви у Вільнюсі – ЗМІ

Звернення президента України до учасників спеціального засідання Всесвітнього економічного форуму

В Україні заброньовано понад 5,7 тис. священнослужителів - Держетнополітики

Свириденко на петицію: передбачені на 2026р заходи створюються передумови досягнення базової зарплати лікарів до 35 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА