Інтерфакс-Україна
11:37 21.04.2022

Російські окупанти викопали 30-метрову братську могилу біля Маріуполя – мер

1 хв читати
Російські окупанти викопали 30-метрову братську могилу біля Маріуполя – мер

Місцеві жителі у селищі Мангуш Маріупольського району виявили братську могилу завглибшки 30 м, вириту російськими окупантами, повідомив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

"Є інформація, що всі ці злочини, що відбулися у місті Маріуполь і мають ознаки воєнних злочинів, геноциду, вони (російські окупанти – ІФ) сьогодні також приховують – ховають у братських могилах. Наприклад біля Мангуша сьогодні вони, як свідчать наші жителі, викопали 30 метрів братської могили та вантажівками привозять ці злочини (тіла загиблих людей – ІФ), які намагаються приховати у цих братських могилах", – сказав він в ефірі національного телемарафону #UAразом.

Бойченко також поінформував про те, що окупанти розмістили навколо Маріуполя чотири фільтраційні табори, в яких уже понад тиждень здійснюють "досить жорстку фільтрацію".

"Дуже прискіпливо вони ставляться до всіх чоловіків Маріуполя – декілька разів їх фільтрують: вони вже всі побували за ґратами, на цих допитах. Хтось – дві години, хтось – тиждень, а хтось – і місяць. Досить жорстко вони проводять сьогодні так звану зачистку міста, і зачищають від держслужбовців, муніципальних працівників, кудись їх вивозять: ми вважаємо, що в ув'язнення, і там їх утримують, допитують, застосовують до них тортури", – уточнив мер міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч партнерів щодо передачі систем Patriot Україні може відбутися 23 липня – ЗМІ

Оновлений "Захист України" стане обов’язковим предметом у школах з 2027 року

Келлог після відвідання меморіалу пам'яті дітей-жертв війни: Вбивства невинних цивільних осіб, особливо дітей, повинні припинитися

Кабмін затвердив нові розміри освітніх грантів та додаткові регіональні коефіцієнти для вступників-2025

Нацполіція викрила масштабну схему виробництва і збуту українських ліків на території РФ за участі олігарха Жеваго

Зеленський: Демонстрація сили може змусити Путіна сісти за стіл мирних переговорів

Зеленський: Української зброї має стати більше

Найближчими днями в Україні короткочасні дощі, на заході й півночі буде прохолодніше, на півдні та сході - спека

Мер латвійського міста Огре поранений під час російського обстрілу в Україні

Італія не планує купувати у США озброєння для України, але має намір забезпечити логістику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА