Інтерфакс-Україна
19:33 21.04.2022

ВР має намір посилити заходи реагування за невиконання операторами та провайдерами розпоряджень НЦУ

2 хв читати
ВР має намір посилити заходи реагування за невиконання операторами та провайдерами розпоряджень НЦУ

Верховна Рада має намір вжити заходів щодо недопущення можливого втручання ворожих сил у функціонування держави через невиконання окремими постачальниками електронних комунікаційних мереж та послуг розпоряджень органів державної влади, повідомляє народний депутат фракції "Голос" Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

За прийняття відповідного законопроєкту №7227 за основу проголосувало 245 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту в четвер.

Як зазначено в пояснювальній записці, на сьогодні Національний центр оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами України (НЦУ) видає низку розпоряджень для постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг з метою оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами. Водночас окремі постачальники електронних комунікаційних мереж та/або послуг не виконують відповідні розпорядження, що може призводити до сприяння вчиненню злочинів, які вчиняє агресор стосовно України як держави та її громадян.

Законопроєкт пропонує внести зміни до закону "Про електронні комунікації", які діятимуть в умовах надзвичайного та воєнного стану.

Зокрема, пропонується обмежити час на проведення консультацій з учасниками ринку з метою підготовки проєктів актів за умов надзвичайного та воєнного стану, встановивши норму "не більше ніж три дні".

Крім того, документ визначає право НЦУ в умовах надзвичайного та воєнного стану керувати оперативно-технічним управлінням електронними комунікаційними мережами за допомогою розпоряджень, обов'язкових для виконання постачальниками електронних комунікаційних мереж та/або послуг.

Також документ визначає виключення підприємства з реєстру постачальників як підставу анулювання ліцензії на користування радіочастотним спектром та/або номерним ресурсом.

Джерело:

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо назвав фейком інформацію про нібито заяву Дрісколла щодо неминучої поразки України у війні з РФ

Понад 280 тис. родин з прифронтових регіонів отримали компенсацію на оплату е/е - Свириденко

Сили оборони знешкодили 72 ворожих БпЛА із 90, є влучання на 10 локаціях

Розпочато конкурс на 4 посади незалежних членів наглядової ради "Енергоатому"

Україна готова до обговорення мирного плану США, але категорично відкидає обмеження армії, поступки територій і відмову від НАТО

У Запоріжжі кількість поранених зросла до 19, пошкоджено понад 50 будинків через атаку дронів

Трамп, про розмову Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва щодо мирного плану заявив, що спецпосланець США "має продати Україну Росії" як частину переговорів

Трамп заявив, що не має дедлайну для можливої угоди щодо України

Трамп заявив, що документ щодо України було скорочено з 28 до 22 пунктів і він є лише концепцією, а оцінки територій залежать від ситуації на фронті

Окупанти за добу втратили 980 осіб та 125 од. спецтехніки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА