Інтерфакс-Україна
13:23 22.04.2022

Правоохоронці закликають українців бути особливо пильними на Великдень, ворог може готувати провокації

1 хв читати
Правоохоронці закликають українців бути особливо пильними на Великдень, ворог може готувати провокації

Правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними на Великдень – російські загарбники можуть влаштувати провокації, громадянам рекомендують утриматися від масових скупчень у культових спорудах, повідомляє Служба безпеки України.

"Російська пропаганда поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо вірян у період Великодніх свят і церковних богослужінь в Україні. Таким чином росЗМІ вже готують ґрунт для провокацій з боку армії РФ. І заздалегідь перекладають відповідальність за них на представників "націоналістичних об'єднань". Підлості ворога достатньо, щоб влаштувати провокації навіть у Великдень – одне з найбільших християнських свят", - йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що Служба безпеки України та Національна поліція докладуть максимум зусиль, щоб Великдень пройшов безпечно, проте ворог готовий до будь-яких дій проти цивільного населення.

"Повага до церков та святинь у нього теж відсутня – про це свідчать численні бомбардування таких об'єктів. У зв’язку з цим рекомендуємо вірянам утриматися від масових скупчень у культових спорудах, а главам церков – мінімізувати кількість присутніх на святкових богослужіннях", - зазначили в СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

Лукашенко загалом звільнив 14 політв'язнів

Генштаб ЗСУ: Висока активність ворога зберігається на покровському напрямку - 29 атак з початку доби

ПРООН передала ДСНС України систему Mines Eye для аеророзвідки мін

Білоруського опозиціонера Сергія Тихановського звільнили з в'язниці

Зеленський анонсував місяць особливих заходів заради нового тиску на Росію

Зеленський: Путін хоче не тільки всю Україну, а й Білорусь, країни Балтії, Молдову, Кавказ, Казахстан

РФ поширює черговий фейк про "затримання поляків" в Україні нібито за польські національні символи - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА