Інтерфакс-Україна
17:06 22.04.2022

Голову Нововоронцовської ОТГ Марчука звільнили з полону – голова Криворізької ВДА

1 хв читати
Голову Нововоронцовської ОТГ Марчука звільнили з полону – голова Криворізької ВДА

Голову Нововоронцовської ОТГ (Херсонська область) Володимира Марчука звільнили з російського полону, повідомив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Добу просидів у катівнях в орків. Учора покидьки вкрали його як старшого колони в гуманітарному коридорі, коли ми намагалися вивезти мирних жителів із тимчасово окупованих територій Херсонської області", - написав Вілкул у фейсбуці.

"Трохи пом'ятий, але головне - живий. Спасибі від щирого серця всім причетним, насамперед – Ірині Верещук", - додав він.

Як повідомлялося, російські військові затримали Марчука 21 квітня під час евакуації жителів смт Високопілля, сіл Нововознесенське та Миролюбівка Херсонської області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прогнозувати строки відновлення Херсонської ТЕЦ неможливо, станція під постійним вогнем – ОВА

ДТП з шкільним автобусом сталася в Дніпропетровській області, загинули 2 дорослих, постраждала дитина

Європа не змогла компенсувати скорочення військової допомоги США Україні – Кільський інститут економіки

Свириденко: Очікуємо зменшення тривалості відключень світла вже цими вихідними

Віцеспікери парламентів України та Польщі відкрили у Львові 14-ту сесію Парламентської асамблеї

Омбудсман звинуватив Мінкультури у блокуванні передачі Костелу Св.Миколая в Києві релігійній громаді

До проєкту Sandbox відтепер зможуть долучитися ФОП для тестування технологічних продуктів — Мінцифри

У Львові стартувало неформальне засідання Ради ЄС із загальних справ

Глава Міненерго звільнив Зубрія та Стрільця з НР ОГТСУ

Мерц: мир для України не може бути укладений без європейців та не зашкодити інтересам ЄС та НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА