Інтерфакс-Україна
17:31 22.04.2022

Війна в Україні не лише призвела до загибелі тисяч українців, а й загрожує довкіллю - посольство США

1 хв читати
Війна в Україні не лише призвела до загибелі тисяч українців, а й загрожує довкіллю - посольство США

Російське вторгнення в Україну створює загрозу для довкілля та епідеміологічної ситуації в країні, заявило посольство США в Україні.

"Безглузда війна Росії проти України не лише призвела до загибелі тисяч українців та переміщення мільйонів людей, а й негативно вплинула на довкілля і продовжує загрожувати здоров'ю та життю всіх, хто залишився в Україні. Уламки, що утворюються під час обстрілів будівель, можуть отруювати повітря, обпалювати шкіру, інші органи. Хімічні речовини, що виділяються з пошкоджених об'єктів та критичної інфраструктури, можуть просочуватися в землю, отруюючи ґрунт та рослини, важливі для харчової галузі України", - наголошується у повідомленні посольства у твіттері.

Крім того, пошкодження об'єктів водопостачання створюють загрозу для здоров'я та життя мешканців.

"Пошкодження інфраструктури водопостачання, санітарії та гігієни також створюють широкі загрози для здоров'я, включаючи черевний тиф, холеру, дизентерію та поліомієліт", - зазначили у посольстві.

"Жорстокі напади Росії не лише загрожують життю мирних жителів, а й отруюють повітря, землю та воду України надовго в майбутньому. У День Землі і щодня ми - разом із Україною", - наголошується в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ракетний удар по навчальному підрозділу Сухопутних військ відомо про 12 загиблих і понад 60 поранених

Двоє загиблих, 559 затриманих у наслідок заворушень футбольних фанів у Франції

Короткочасні дощі, місцями грози очікуються у понеділок у ряді областей України

Дві мирних мешканки постраждали через удар fpv-дрону по Купʼянську - прокуратура

ЦПД щодо зруйнування мостів у Брянській і Курській областях РФ : Кремль може готувати "підґрунтя для зриву перемовин - з іміджевою атакою на Україну як "країну-терориста"

Російські війська вбили херсонку у Дніпровському районі - ОВА

У Польщі відбувається другий тур президентських виборів

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області за добу - Синєгубов

Кількість боєзіткнень цього тижня зросла на 8%, авіаударів – на 20% – Генштаб

Кількість поранених внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя зросла до трьох – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА