Інтерфакс-Україна
19:14 22.04.2022

Кулеба провів переговори з главою Міноборони Румунії

1 хв читати
Кулеба провів переговори з главою Міноборони Румунії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся з міністром оборони Румунії Васіле Динку у Бухаресті та заявив, що Україна та Румунія єдині у прагненні до відновлення миру та безпеки у Чорноморському регіоні та у всій Європі.

"Україна та Румунія єдині у прагненні до відновлення миру та безпеки у Чорноморському регіоні та у всій Європі. Вдячний за непохитну солідарність Румунії з народом України у цей напружений час", - написав Кулеба у твіттері у п'ятницю.

У свою чергу Динку зазначив, що Румунія стоїть на боці українського народу і повністю й беззастережно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Крім того, міністр наголосив на важливості притягнення до відповідальності винних у воєнних злочинах у Бучі та інших містах України.

"Я засудив звірства, скоєні в Бучі та інших містах України, і наголосив на важливості притягнення до відповідальності винних у цих воєнних злочинах відповідно до міжнародного гуманітарного права", - написав Динку у твіттері у п'ятницю.

Глава Міноборони також запевнив, що Румунія прийме та підтримає всіх громадян України, які рятуються від війни.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА