Інтерфакс-Україна
19:25 22.04.2022

Черговий пакет санкцій ЄС проти РФ може включати часткову заборону імпорту нафти, відключення банків від SWIFT - ЗМІ

1 хв читати
Черговий пакет санкцій ЄС проти РФ може включати часткову заборону імпорту нафти, відключення банків від SWIFT - ЗМІ

Шостий пакет санкцій ЄС проти Росії через її військову агресію в Україні може бути представлений на розгляд країн на початку наступного тижня, до нього можуть увійти часткова заборона на імпорт нафти, відключення низки банків від SWIFT, повідомляє видання Politico.

Politico пояснює з посиланням на неназваних дипломатів, що "новий пакет може включати деяку форму заборони на імпорт російської нафти, а також може торкнутися більше російських банків, які можуть бути відключені від міжнародної системи SWIFT".

За інформацією видання, заходи проти імпорту нафти, найімовірніше, варіюватимуться залежно від сорту нафти та способу її доставки - морським шляхом або трубопроводом. Також у Брюсселі обговорюють можливість упровадження перехідного періоду, щоб дати країнам ЄС час підготуватися до будь-якої форми заборони імпорту нафти з Росії.

Один із дипломатів заявив, що, як очікується, новий пакет буде представлений на розгляд у понеділок, після чого посли ЄС обговорюватимуть його протягом тижня і, ймовірно, зможуть ухвалити його до п'ятниці. Проте на сьогодні офіційної інформації про терміни розгляду та ухвалення пакета від Європейської комісії не надходило.

"Інші співрозмовники налаштовані обережніше: вони зазначають, що жодних рішень щодо часу розгляду пакета в Єврокомісії поки що не ухвалювали. Джерела вважають, що на початку наступного тижня можна очікувати на якусь ініціативу щодо санкцій", - пише Politico.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ надав першу допомогу 6 постраждалим від влучення ворожої ракети у Миколаєві

Колишній спецпрокурор Трампа Джек Сміт став об’єктом федерального розслідування в США - ЗМІ

Генштаб зафіксував впродовж доби 138 бойових зіткнень

Ворог просунувся у районах Торського, Горіхового, Зеленого Поля та Новополя — DeepState

ГУР здобули секретні дані про новітній атомний підводний крейсер РФ

РФ просуває пропаганду в Латинській Америці під виглядом культурної співпраці — ЦПД

Федоров: у "Дії" стався технічний збій через оновлення сертифікатів безпеки

У роботі застосунку "Дія" стався технічний збій

Захисники України в ніч на 3 серпня знищили 61 із 83 задіяних ворогом засобів повітряного нападу

Зеленський у День Повітряних сил: Дякую пілотам, інженерам, технічним працівникам, зенітникам, кожному, хто тренує, і всім, хто допомагає

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА