Інтерфакс-Україна
07:26 23.04.2022

Партнери України передають нам ту зброю, яку ми просили, - Зеленський

1 хв читати
Партнери України передають нам ту зброю, яку ми просили, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський подякував партнерам країни, котрі передають нам зброю, "яку ми просили".

"Як і кожного ранку, як і кожного дня, як і кожного вечора, ми сьогодні приділяли максимальну увагу тому, щоб забезпечити наших військових усією необхідною зброєю. Це завдання номер один для нашої держави", - сказав він у п'ятницю вечері у відеозверненні.

"І я вдячний усім нашим партнерам, які нарешті нас почули, які передають нам саме те, що ми просили. Бо ми точно знаємо, що з цією зброєю ми зможемо врятувати життя тисяч людей", - сказав президент, додавши: "І можемо показати окупантам, що день, коли вони змушені будуть залишити Україну, наближається".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У лікарні помер підліток, поранений внаслідок удару ворожого дрона по Рубіжному 10 листопада

Раді рекомендують ухвалити закон про відпустку для звільнених з полону військових

Екологічна громадськість закликала відновити роботу Міністерства захисту довкілля як окремої інституції

Відомо про 12 поранених через зіткнення трамваїв у Лодзі – ЗМІ

Енергокомітет Ради розгляне питання звільнення глави Міненерго Гринчук на засіданні в п’ятницю

АТБ домовився з "Укрпоштою" про безкоштовну доставку продуктів від 299 грн

Посол ЄС: Влада підтримує розслідування корупції в енергетиці, це сильний сигнал, що незалежні інституції України працюють

СБУ заочно повідомила про підозру російському генералу за участь в окупації Херсона у 2022 році

Розслідування в енергосекторі України демонструє, що антикорупційні органи функціонують, - Єврокомісія

Ще сім укриттів нового покоління у школах і садках планують звести у Києві до кінця року - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА