Інтерфакс-Україна
13:20 23.04.2022

На Рівненщині у Великодню ніч комендантська година триватиме з 23:00 до 5:00

1 хв читати
На Рівненщині у Великодню ніч комендантська година триватиме з 23:00 до 5:00

У Великдень у всій Рівненській області комендантська година триватиме з 23:00 суботи до 5:00 ранку неділі, повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

"Після 23-ї години церкви будуть зачинені. Де це можливо, служби відбуватимуться онлайн", – написав він у телеграм-каналі.

За його словами, таке рішення ухвалила Рада оборони Рівненської області, відповідну інформацію було доведено до Міжцерковної ради Рівненщини.

"Існує реальна загроза ракетних ударів по культових спорудах, а також провокацій диверсійно-розвідувальних груп ворога на Великдень. Прошу всіх дотримуватись встановлених обмежень і в зазначений проміжок часу залишатися вдома. Це робиться виключно заради безпеки цивільних осіб", – додав Коваль.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

Японія перерахувала близько 47,7 млн євро на відбудову України та погодила запуск нової фази Програми екстреного відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА