Інтерфакс-Україна
12:24 25.04.2022

Із Сєвєродонецька евакуювали ще 12 людей - голова ОВА

1 хв читати
Із Сєвєродонецька евакуювали ще 12 людей - голова ОВА

Ще 12 мирних жителів міста Сєвєродонецька евакуювали у безпечні міста, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у телеграм-каналі.

Водночас він зазначив, що до Рубіжного евакуаційний автобус не доїхав через обстріл.

Гайдай також наголосив, що дедалі менше людей готові евакуюватися.

"Автобуси щоранку чекають на жителів області, проте їдуть до поїздів напівпорожніми. Так, сьогодні з Сєвєродонецька виїхали всього дванадцять", - зазначив голова ОВА.

За його словами, на вільній Луганщині досі залишаються понад 60 тисяч населення.

"Попасна і Рубіжне навпаки - хотіли б виїхати, але росіяни не відпускають місцевих та систематично обстрілюють наші евакуаційні автобуси. Сьогодні на під'їзді до Рубіжного орки відкрили вогонь по автобусу, ніхто не постраждав, крім транспорту. У нас - мінус один автобус", - додав Гайдай.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА