Інтерфакс-Україна
17:49 26.04.2022

Залізничники відновлюють залізничне сполучення Київ-Тетерів – "Укрзалізниця"

1 хв читати
Залізничники відновлюють залізничне сполучення Київ-Тетерів – "Укрзалізниця"

Залізничники наразі відновлюють залізничне сполучення Київ-Тетерів, ремонтують пошкоджене земляне полотно, колії та мости, повідомляє АТ "Укрзалізниця" (УЗ) у своєму телеграм-каналі у вівторок.

За даними компанії, після першого етапу робіт буде відкрито тимчасовий рух поїздів однією колією, а після завершення всіх робіт - повернуто повноцінне сполучення.

"Тож уже скоро приміські поїзди почнуть знову курсувати до Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Клавдієвого, Бородянки та інших населених пунктів Тетерівського напрямку", - підсумували в УЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС наполягає на участі Зеленського у перемовинах США і РФ та вимагає гарантій безпеки для України - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 122 ворожі атаки - Генштаб

Саратовський НПЗ "Роснефти" зупинив прийом нафти після атаки дрона — ЗМІ

Сили оборони України звільнили Степне та Новокостянтинівку в Сумській області — Генштаб

Інфільтрація ворога групами не означає взяття під контроль території — ОСУВ Дніпро про ситуацію на Покровському напрямку

В Алясці відбудеться мітинг проти візиту Путіна

Єрмак обговорив із Рубіо координацію позицій напередодні важливих дипломатичних кроків

Трамп продовжив відстрочку дії мит на китайські товари ще на 90 днів - ЗМІ

У Куп’янську поранено чоловіка внаслідок удару ворожого БпЛА

"Укрзалізниця" фіксує попит 5-8 пасажирів на одне місце на найпопулярніших напрямках у піковий сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА