Інтерфакс-Україна
21:11 26.04.2022

У вівторок українські військові знищили до 100 окупантів, 3 міномети та 27 одиниць ворожої техніки

1 хв читати
У вівторок українські військові знищили до 100 окупантів, 3 міномети та 27 одиниць ворожої техніки

За вівторок, 26 квітня, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" українські захисники відбили 5 атак супротивника, знищили до 100 осіб особового складу агресора, 3 міномети та 27 одиниць техніки.

"Сьогодні, 26 квітня, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" українські воїни відбили 5 атак російських фашистських військ. Також виявлено скупчення автомобільної техніки, після чого артилерійські підрозділи завдали вогняного ураження. В результаті боїв було знищено: особового складу – до 100, танків – 6, БМП – 4, БТР – 1, МТЛБ – 1, САУ – 1, мінометів – 3, АТ – 13 та ЗУ – 1”, - йдеться у повідомленні, опублікованому у Фейсбуці.

 

 

 

ОСТАННЄ

Частина Одеси залишилась без світла й води внаслідок нічної атаки росіян - МВА

Посли ЄС домовились про скасування принципу одностайності щодо продовження заморозки активів РФ – ЗМІ

Трамп не виключає участі США у зустрічі представників України й ЄС 13 грудня

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Урсула фон дер Ляєн закликала Трампа не втручатися в європейську демократію – ЗМІ

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Білий дім: Трамп надзвичайно розчарований обома сторонами російсько-української війни

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА