Інтерфакс-Україна
21:20 26.04.2022

СБУ на Вінниччині затримала трьох людей, які могли коригувати вогонь або повідомляти ворога про результати обстрілу

1 хв читати
СБУ на Вінниччині затримала трьох людей, які могли коригувати вогонь або повідомляти ворога про результати обстрілу

Управління СБУ у Вінницькій області затримало трьох осіб, які можуть бути причетні до коригування ракетного обстрілу або інформування окупантів про результати ударів біля Жмеринки та Козятина, повідомляє облуправління СБУ.

"Вчора в результаті ворожих ракетних обстрілів у Вінницькій області пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури. На жаль, є жертви та поранені. Слідчі СБУ зареєстрували та розслідують кримінальні провадження за ч.3 ст.110 КК, тривають першочергові слідчі та процесуальні дії", - йдеться у відео повідомленні УСБУ, розміщеному у вівторок на сторінці у Фейсбуці.

Згідно з повідомленням, співробітники СБУ ведуть посилену фільтраційну роботу поблизу місць завдання ракетних ударів. "Наразі вже затримано трьох людей, які могли коригувати вогонь або повідомляти ворогові про результати обстрілу", - інформують в УСБУ.

Як повідомлялося з посиланням на голову обласної військової адміністрації Сергія Борзова, 25 квітня російські окупанти обстріляли міста Жмеринка та Козятин у Вінницькій області, внаслідок чого є жертви та поранені.

"Жмеринка, Козятин під ракетним обстрілом. Ворог намагається завдати ударів по об'єктах критичної інфраструктури. Є жертви та поранені", - написав Борзов у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Треба досягти реального миру, який буде тривалим, а не стане ще однією паузою між російськими вторгненнями

Американська сторона запропонувала Україні гарантії безпеки у форматі 5 статті - джерело

Україна повинна мати гарантії безпеки і сама прийматиме рішення щодо своєї території – заява європейських лідерів

Путін занадто багато разів брехав у минулому, стратегія миру через силу залишається нашим пріоритетом – Сибіга

Зеленський планує в понеділок у Вашингтоні обговорити з Трампом усі деталі по завершенню війни

В Україні очікуються грози, з понеділка у західних і північних областях буде прохолодніше

Спочатку має бути припинення вогню, а потім перемовини, – Лещенко

Європейські лідери підготували спільну заяву за результатами перемовин на Алясці – Туск

Трамп заявив про домовленість укласти мирну угоду, а не тимчасове перемир’я

Стубб вказав на важливість гарантій безпеки для України після інформування Трампа щодо переговорів на Алясці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА