Інтерфакс-Україна
09:11 27.04.2022

Російські окупанти повторно обстріляли міст через Дністровський лиман на Одещині

1 хв читати
Російські окупанти повторно обстріляли міст через Дністровський лиман на Одещині

Російські окупанти вранці в середу здійснили повторний ракетний обстріл мосту через Дністровський лиман на Одещині, повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" (УЗ) Олександр Камишін.

"Сьогодні (27 квітня - ІФ) о 6:45 повторний ракетний обстріл того ж самого мосту через Дністровський лиман на Одещині. Постраждалих залізничників немає", - написав він у своєму телеграм-каналі.

За його словами, ступінь ураженості інфраструктури можна буде визначити після закінчення повітряної тривоги.

У свою чергу спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук написав у телеграм: "Повторний ракетний обстріл мосту через Дністровський лиман. Міст піддався руйнації".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія готова фінансово підтримати ініціативу Німеччини з передання систем Patriot Україні - ЗМІ

РНБО дала три місяці правоохоронним та контролюючим органам на виявлення і стягнення в дохід держави підсанкційних активів

Зеленський указом увів у дію рішення РНБО про мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами

Кількість постраждалих від атаки ворожих дронів у Путивлі зросла до 11 - ОВА

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

Глава МЗС Франції очікує якнайшвидшого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти РФ

Франція прагне наростити підготовку українських пілотів для винищувачів "Mirage" - міністр закордонних справ

Попередньо четверо постраждалих внаслідок атаки російських дронів в Сумській області – ОВА

Сибіга про візит Келлога: говорили про зброю, очікуємо на комунікацію між Зеленським і Трампом для подальшого втілення досягнутих домовленостей

Нові справи проти бізнесу погоджуватимуть лише керівники регіональних прокуратур – прем’єрка про законодавчі зміни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА