Інтерфакс-Україна
11:49 27.04.2022

Російські окупанти двічі вдарили фосфорними снарядами по Авдіївці

1 хв читати
Російські окупанти двічі вдарили фосфорними снарядами по Авдіївці

Російські окупанти з вечора вівторка двічі завдавали ударів фосфорними снарядами по місту Авдіївці, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Спершу – вчора ввечері в районі коксохімічного заводу, а сьогодні зранку – у центрі міста. Внаслідок цих обстрілів у місті зайнялося декілька пожеж", - написав він у своєму телеграм-каналі.

За його словами, слідом за другим обстрілом окупанти завдали по Авдіївці авіаудару – потрапили у багатоповерхівку. Кириленко зазначив, що відомо щонайменше про одного пораненого.

Окрім того, Збройні сили України відбили спробу прориву російських військ на цьому напрямку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корупційну схему викрито у підрозділі Держпраці на Івано-Франківщині - прокуратура

Кошта: у переговорах щодо миру для України є значний прогрес

В Єврокомісії позитивно оцінюють прогрес в переговорах щодо запропонованого Трампом мирного плану для України

Сибіга закликав партнерів розглянути можливість візитів високого рівня до України

В Єврокомісії позитивно оцінюють прогрес в переговорах щодо "мирного плану" для України, запропонованого Трампом

Переговори про завершення війни неможливі без обговорення майбутнього кримськотатарського народу - Чубаров

Фінляндія скликає Саміт Східного флангу ЄС у Гельсінкі 16 грудня

Коаліція охочих збереться у вівторок для обговорення ситуації навколо майбутнього мирного плану для України – Єврокомісія

Зеленський і Наусєда погодилися щодо пунктів, які важливо просувати, щоб забезпечити гарантії миру

Уряд заборонив використання коштів нацкешбеку на 66 категорій, зокрема оплату мобільного/інтернету та будівельні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА