Інтерфакс-Україна
12:15 27.04.2022

У найближчі дві доби в Україні очікуються опади на південному заході

1 хв читати
У найближчі дві доби в Україні очікуються опади на південному заході

Найближчої доби погоду в Україні визначатиме прохолодна повітряна маса з півночі Європи, на південному заході атмосферні фронти зумовлять опади, повідомляє Укргідрометцентр.

У четвер, 28 квітня, у південно-західних областях помірні, вдень подекуди значні дощі. У Житомирській, Київській та Кіровоградській областях удень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. На решті території без опадів.

Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 5-10°, у північній частині країни 1-6° тепла. Удень 10-15°, у південних, східних та Дніпропетровській областях 15-20°.

У Києві без опадів, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-6° тепла, вдень 12-14°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, у Києві 28 квітня найвища температура вдень була 28,9° у 2012 році, найнижча вночі – 1° морозу у 1902 році.

У п'ятницю, 29 квітня, у південно-західних, уночі і в центральних областях короткочасні дощі, у Карпатах із мокрим снігом. На решті території без істотних опадів.

Вітер переважно північно-східний, 3-8 м/с.

Температура вночі 1-6° тепла, у північних та західних областях на поверхні землі та місцями у повітрі заморозки 0-3°. Удень 11-16° тепла. На півдні та сході країни вночі 4-9°, удень 15-20°.

У Києві без опадів, вітер переважно північно-східний, 3-8 м/с. Температура вночі 4-6° тепла, вдень 14-16°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Болграді демонтували пам’ятник Пушкіну - Мінкультури

Система обліку реалізованих кінотеатрами квитків "Єдиний електронний квиток" запрацює у жовтні-2025 - голова Держкіно Осіпов

ППО знешкодила 36 з 45 ворожих дронів

Гетманцев очікує призначення директора БЕБ в середу

Ворог атакував Ізмаїльський район на Одещині: пошкоджено газову інфраструктуру

Окупанти скинули фугасні авіабомби на базу відпочинку під Запоріжжям

Рада найближчим часом ухвалить зміни до закону про держпідтримку кінематографії, прогнозує голова Держкіно Осіпов

Міносвіти затвердило нове положення про проведення конкурсів наукових досліджень і розробок

Шмигаль підтвердив погодження США продажу безпекової допомоги Україні на $200 млн

Голова Держкіно Осіпов розраховує на збільшення фінансування сфери кіно до 2 млрд грн в держбюджеті-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА