Інтерфакс-Україна
07:34 28.04.2022

У результаті обстрілів на Луганщині знищено 13 будинків

1 хв читати
У результаті обстрілів на Луганщині знищено 13 будинків

У результаті обстрілів населених пунктів Луганської області минулої доби знищено 13 будинків, повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Потужні обстріли Лисичанська – там знищено 13 будинків. Місто страждало від вогню росіян протягом всієї доби 27 квітня. (…) Займання через обстріл проходять майже на всій території (міста – ІФ), а це практично 100 кв. км. Так, минулої ночі сталося потрапляння у два будинки – загасили. Набагато складніша ситуація була вдень, коли полум’я охопило одразу всім будинків. А вже під вечір росіяни влучили ще у три", - написав Гайдай у телеграм-каналі в четвер уранці.

Також він повідомив, що "три будинки зайнялися в Новодружеську, у Сєвєродонецьку – магазин, у Гірському – столярна майстерня та трансформатор, який вже неможливо відремонтувати. Об'єкт повністю знищений – люди будуть без світла та мобільного зв'язку".

Загалом за добу в області було ліквідовано 21 пожежу, яка виникла в результаті обстрілу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА