Інтерфакс-Україна
13:31 28.04.2022

Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека через антисанітарію в окупованому місті

1 хв читати
Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека через антисанітарію в окупованому місті

Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека, зокрема через антисанітарію в окупованому російськими загарбниками місті, повідомляє пресслужба Маріупольської міської ради.

"Холера, дизентерія та кишкова паличка. Близько 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека не тільки через обстріли, а й через нестерпні умови життя та антисанітарію. Вже зараз температура повітря сягає 20 градусів. Тож незабаром у місті можуть спалахнути потужні та смертоносні епідемії – через відсутність централізованого водопостачання та каналізації, розкладання тисяч трупів під завалами, катастрофічний брак питної води та їжі", – наголошується в повідомленні.

Мер Маріуполя Вадим Бойченко заявив, що російські окупанти блокують усі спроби евакуації мирного населення міста в той час, як вона має бути "негайною та повною".

Бойченко також наголосив, що окупанти "не в змозі забезпечити наявне населення продуктами, водою та медикаментами. Або просто не зацікавлені в цьому".

У свою чергу радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко звернув увагу на те, що російські загарбники перетворюють місто на сміттєзбірник, оскільки сміття нічим вивезти вже понад півтора місяця, а очисні споруди, каналізація та насоси не працюють.

"На тлі потепління, підняття ґрунтових вод і за відсутності медичної допомоги місту загрожує різке погіршення епідеміологічної ситуації", – написав він у своєму телеграм-каналі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди виділять EUR250 млн на підсилення ППО України – міністр оборони

Зеленський з президентом Фінляндії скоординували зусилля по переговорах із європейськими партнерами

Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Зеленський здійснить перший візит до Ірландії у вівторок - ЗМІ

Знеструмлення внаслідок атак РФ є на Харківщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Одещині

Подано вже 14 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", у понеділок почнеться друга хвиля виплат

Один чоловік загинув, одного поранено через атаку дрона на Сумщині

"Слуга народу" зустрінеться зі Свириденко та Марченком

СБУ затримала агента ФСБ, який готував ліквідацію українського військового у Запоріжжі

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 3 університетів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА