Інтерфакс-Україна
20:44 30.04.2022

У Харківській області тривають роботи з відновлення інфраструктури

1 хв читати
У Харківській області тривають роботи з відновлення інфраструктури

У Харківській області проводяться роботи з відновлення цивільної інфраструктури, зокрема газопроводів і мереж електропостачання, повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

"У Харкові та селищі Велика Рогань проведено роботи з локалізації аварійних ситуацій на газопроводах. У селищі Рогань відновлено електропостачання у 100 споживачів. Минулої доби в будинках 1 550 жителів Дергачів підключили світло та відновили водопостачання близько 700 домоволодінь", - написав Тимошенко в телеграм-каналі.

У Чугуєві усунено прорив у мережах на вул. Преображенській, ведуться ремонтні роботи у котельнях.

Комунальні служби Харкова продовжують роботу щоденно.

"Протягом минулої доби закрили 85 вікон і контурів, виконали ремонт 12 покрівель житлових будинків. У трьох районах міста відремонтували пошкоджені внутрішньобудинкові мережі гарячого водопостачання. У п'яти районах міста розчистили вулиці після ліквідації завалів. У всіх районах Харкова відбувається санітарне очищення території", - повідомив Тимошенко.

Крім того, проводяться роботи з ліквідації ямковості на трасах.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обмеження постачання е/е для населення діятимуть у суботу з 7:00 до 23:00, для промспоживачів - на ранкову годину менше

Чоловік, що помер у розподільчому пункті у Києві, сам "втратив свідомість, впав і вдарився головою об тверду підлогу" – заява ТЦК та СП та 71 ОЄБ ДШВ

Укроборонпром поглиблює співпрацю з Rheinmetall в ремонті бойових машин - гендиректор

Кількість евакуйованих з прифронтових територій за тиждень становить 4 тис. осіб – Мінрозвитку

Єрмак обговорив с генсекретарем з нацбезпеки Японії ситуацію на фронті та атаки РФ по цивільним та інфраструктурі

Третій армійський корпус цілком знищив механізовану колону окупантів біля Ставків під Лиманом

Проєкт нового правопису української мови розглянуть до кінця 2025 року - Стефанчук

Понад 600 тис. українців отримають продовження відстрочок автоматично - Свириденко

Двоповерховий автобус вперше вийде на київський маршрут на вихідних в тестовому режимі

Прокуратура уточнила кількість жертв атаки на Херсон – загинули дві жінки, а не три як повідомлялося раніше

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА