Інтерфакс-Україна
06:57 01.05.2022

Зеленський російським солдатам: Вам краще вижити в Росії, ніж загинути на нашій землі

1 хв читати
Зеленський російським солдатам: Вам краще вижити в Росії, ніж загинути на нашій землі

Президент України Володимир Зеленський звернувся до російських солдатів, заявивши: "Вам краще вижити у Росії, ніж загинути на нашій землі".

"Нам відомо, що російське командування готується до нових великих втрат. У ті підрозділи, особовий склад яких був ослаблений у березні-квітні, набирають нових людей. Зі слабкою мотивацією, зі слабким бойовим досвідом", - сказав він у суботу ввечері у відеозверненні.

За словами Зеленського, вони хочуть добрати потрібну кількість, щоб можна було кинути в наступ ці підрозділи. Російське командування чудово розуміє, що ще тисячі російських солдатів будуть убиті і тисячі будуть поранені найближчим часом. Але навіщо це російським солдатам? Навіщо це їхнім рідним?

"Російські командири брешуть своїм солдатам, обіцяючи, що на них чекає якась серйозна відповідальність за відмову воювати. І при цьому не розповідають про підготовку російською армією додаткових рефрижераторів для зберігання трупів. Кожен російський солдат ще може врятувати своє життя", - заявив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: на столі України вже є проєкт гарантій безпеки від європейських партнерів

Ворог втратив 150 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Понад 94% українських виробників готові до експорту - опитування Української ради зброярів

Трамп заявив, що ухвалив рішення по відправленню Tomahawk в Україну

Ще одна група ударних дронів суне на Харків - мер

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Ворожі удари спровокували пожежу у Харкові, даних щодо постраждалих не надходило

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА