Інтерфакс-Україна
21:14 01.05.2022

Окупанти взяли в полон водія обстріляного евакуаційного автобуса

1 хв читати
Окупанти взяли в полон водія обстріляного евакуаційного автобуса

Російські окупанти тримають у полоні водія евакуаційного автобуса, обстріляного в Попасній, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"29 квітня ворожа ДРГ із гранатомета обстріляла евакуаційний транспорт у Попасній. Декілька груп українських військових побували на місці розстрілу евакуаційного транспорту, але виявили один пошкоджений автобус, людей у ньому не було, лише сліди крові. Другий автобус, який віз гуманітарну допомогу і на зворотному шляху мав забрати людей, не знайшли, зв'язку з водієм не було", - написав Гайдай у телеграм-каналі у неділю.

"І ось сьогодні, після двох діб пошуків, Михайло Панков (водій – ІФ) знайшовся. росіяни записали з ним пропагандистське інтерв'ю та показали по центральному рашистському телеканалу. (…) Слава Богу, він живий. Але орки тепер тримають його в полоні. Також це означає, що росіяни заволоділи шкільним автобусом і можуть використати його для своїх провокацій", - наголосив голова ОВА.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США хочуть сплачувати $1 тис мігрантам з України за "самодепортацію" на батьківщину – ЗМІ

Кронпринц Норвегії почав візит в Україну з відвідин реабілітаційного центру в Ірпені – Зеленський

Єврокомісія вітає 17-ий пакет санкцій проти РФ

Умєров: спільно з партнерами розвиваємо спроможність виготовляти понад 1 млн 155мм снарядів щороку

Мінрозвитку розробило правила черговості перетину кордону пасажирськими автобусами для скорочення часу очікування

Україна отримала від Чехії понад 900 млн дол військової і 80 млн євро енергетичної допомоги з 2022р - Шмигаль

Пенсії людей з окупованих територій, які понад рік не знімали пенсію, будуть зберігатись на їхніх рахунках у ПФУ - Мінсоцполітики

УЧХ починає пілотний проєкт соціального таксі у 4 областях України

Шмигаль обговорить з премʼєром Чехії оборонну й економічну співпрацю у вівторок в Ужгороді

На Сумщині безпілотник атакував мирне населення під час видачі гуманітарної допомоги, є поранені

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА