Інтерфакс-Україна
01:00 02.05.2022

Час початку евакуації маріупольців перенесено на 7.00 2 травня

1 хв читати
Час початку евакуації маріупольців перенесено на 7.00 2 травня

Час початку евакуації у понеділок мешканців Маріуполя від ТРЦ "Порт Сіті" було перенесено на 7.00, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Увага, Маріуполь: зміна часу початку евакуації. (…) 2 травня евакуація в Маріуполі починається о 7:00. Точка збору – ТРЦ "Порт Сіті", - написав Кириленко в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, 1 травня в Маріуполі за підтримки ООН та Червоного Хреста розпочалася евакуація громадян із території заводу "Азовсталь". Спочатку початок евакуації маріупольців від ТРЦ "Порт Сіті" було заплановано на 2 травня о 8.00.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА