Інтерфакс-Україна
12:29 02.05.2022

В Україні потеплішає, у північних і західних областях очікуються короткочасні дощі

1 хв читати
В Україні потеплішає, у північних і західних областях очікуються короткочасні дощі

Погоду в Україні найближчими днями визначатиме порівняно тепла повітряна маса атлантичного походження і атмосферний фронт.

Як повідомляє Укргідрометцентр, 3 травня у північних областях подекуди невеликий короткочасний дощ, удень у більшості західних областей короткочасні дощі, подекуди з грозами, на решті територій без опадів.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 3-8°, у східних областях 1-6° тепла; вдень 15-20°, на Закарпатті до 23°.

У Києві у вівторок, 3 травня, вночі без опадів, удень невеликий короткочасний дощ. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 6-8° тепла, вдень 17-19°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 3 травня найвища температура вдень була 30,2° у 2018 р., найнижча вночі -1,2° у 1885 р.

У середу, 4 травня, вночі в Україні без опадів, удень у Карпатському регіоні, центральних, східних, подекуди південних областях невеликий короткочасний дощ, подекуди грози.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 4-9° тепла, на півдні країни - до 11°; вдень 13-19°, у південній частині та на Закарпатті - до 22°.

У Києві 4 травня без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 7-9° тепла, вдень 14-16°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА