Інтерфакс-Україна
15:49 02.05.2022

Подальші дії противника бачитимемо за підсумками бойових дій на сході України - Міноборони

1 хв читати
Подальші дії противника бачитимемо за підсумками бойових дій на сході України - Міноборони

Подальші дії противника бачитимемо за підсумками бойових дій на сході України, повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

"Наразі у противника ціллю стоїть східна операційна зона, південь України, Луганська та Донецька області, Херсонська область. Такі наразі основні зусилля російської армії, які вони бачать тут, в Україні, у найближчій перспективі. Надалі, дивлячись як змінюватиметься ця ситуація, чи вдасться ворогові досягти хоча б якихось результатів, тому що наразі йому стратегічно це не вдається, тривають важкі бої, наші мужні воїни стримують противника майже на всій лінії зіткнення. Подальші дії противника бачитимемо за підсумками бойових дій на сході України", - сказав Мотузяник на брифінгу у Києві у понеділок.

Водночас речник зазначив, що наразі зберігається загроза і нанесення ракетних ударів, і демонстраційних дій із території Білорусі.

"Наразі там (у Білорусі - ІФ) є російські війська, декілька батальйонно-тактичних груп, частина їх відведена на відновлення техніки й живої сили, тієї, що була виведена з території Київської та Чернігівської областей. Їх переміщують до Росії, щоб відновлювати втрати. Частина російських підрозділів там є, вони здійснюють демонстративні дії, тим самим намагаються скувати наші підрозділи та не допустити їх перекидання на інші, важчі напрямки", - розповів він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

Зеленський: Російський дрон заглибився на територію Румунії на 10 кілометрів і перебував у повітрі 50 хвилин

Зеленський привітав українських спортсменів з Днем фізичної культури і спорту

Керівник САП: Маємо критичні наслідки після ситуації з урізанням повноважень

Режисер Олег Сенцов став командиром батальйону

Директор НАБУ: Наполягаємо на праві розпочинати розслідування щодо корупції народних депутатів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА