Інтерфакс-Україна
07:03 03.05.2022

Зеленський: Чи залишиться посол Ізраїлю в Москві після заяви Лаврова?

1 хв читати
Зеленський: Чи залишиться посол Ізраїлю в Москві після заяви Лаврова?

Президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні у понеділок поставив запитання: "Чи залишиться посол Ізраїлю в Москві?" після заяви міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

"Вчора міністр закордонних справ РФ відкрито і не соромлячись сказав, що найбільші антисеміти – нібито серед самих євреїв. І що нібито Гітлер мав єврейську кров. Як взагалі можна було таке сказати напередодні річниці перемоги над нацизмом? Ці слова означають, що найвищий дипломат Росії перекладає на єврейський народ провину за злочини нацистів. Немає слів…", - сказав Зеленський.

"Звичайно, сьогодні з приводу цих слів великий скандал в Ізраїлі. Але ніхто не чує заперечень або виправдань з Москви. Там мовчать. А значить, погоджуються із тим, що сказав їхній міністр закордонних справ", - вважає він.

"Питання: чи залишиться посол Ізраїлю в Москві? Знаючи таку їхню нову позицію. Чи залишаться відносини з Росією як зазвичай? Бо все це невипадково", - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС щодо пошуку нападника на Макарова: опитуємо свідків, чекаємо сьогодні на висновки експертизи

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА