Інтерфакс-Україна
13:24 03.05.2022

Унаслідок чергових обстрілів російських окупантів загинуло щонайменше 9 людей на Донеччині

1 хв читати

Унаслідок чергових обстрілів російських окупантів загинули щонайменше дев’ять мирних жителів у Донецькій області, повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Наслідки обстрілів та бомбардувань ще належить встановити, але вже зараз відомо про щонайменше трьох загиблих і двох поранених, вісім пошкоджених будинків. Унаслідок ранкового обстрілу Вугледара загинуло три людини, які йшли по питну воду. Ще троє цивільних загинули внаслідок обстрілу Лимана", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Голова ОВА уточнив, що російська авіація зранку бомбардує Авдіївку – під ударом житловий масив у центральній частині міста, увечері вночі окупанти на цьому самому напрямку застосували "Гради".

Крім того, за його словами, під ворожим вогнем опинилася у вівторок Очеретинська громада. Інформацію щодо жертв та руйнувань в ОВА уточнюють.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА