Інтерфакс-Україна
21:03 03.05.2022

Російські окупанти знищили Лисичанський протитуберкульозний диспансер

1 хв читати
Російські окупанти знищили Лисичанський протитуберкульозний диспансер

Російські окупанти у вівторок, 3 травня, обстріляли Лисичанський протитуберкульозний диспансер (Луганська обл.), в результаті чого будівлю, в якій розташовувалась установа, було знищено, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Більш ніж вікова будівля Бельгійської спадщини, в якій базувався тубдиспансер, сьогодні спалахнула в результаті ворожих обстрілів. Орки полюють за "стратегічними об'єктами", тому цілеспрямовано влучили до медичного закладу. За більш ніж два місяці війни - жодна лікувальна установа на Луганщині не вціліла", - написав Гайдай у фейсбуці.

За його словами, "прилетіло також у двір Бельгійської лікарні, яка чекала на реставрацію і на нове призначення".

"Бельгійський архітектурний ансамбль у Лисичанську, витримавши дві світові війни, руйнується росіянами у 21 столітті. Гарні історичні споруди стали мішенями для неосвічених рашистів. Мета росіян – тотальне знищення", - підсумував глава ОВА.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Касаційний суд Італії відправив на перегляд справу про видачу Німеччині українця Кузнєцова у справі про "Північні потоки"

Шмигаль на "Рамштайні": FPV, ISR та інші дрони для утримання лінії фронту - це екзистенційний пріоритет

Український виконавець Дорн заявляє, що виїхав з України за декілька днів до початку повномасштабної війни

Україна синхронізує в свої юрисдикції новий пакет санкцій від Британії - Зеленський

Шмигаль повідомив про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо Нордично-Балтійської навчальної ініціативи

Шмигаль: Ми продовжимо удари вглиб РФ, тип ракет назвуть президенти Трамп та Зеленський

У Тернополі затримано групу військових, причетних до насильницьких та майнових злочинів - поліція

В Україні є потенціал, щоб масштабувати далекобійні можливості - Зеленський

Зеленський: Порядок денний нашої зустрічі з Трампом дуже змістовний

У створенні єдиного ППО-щита на заході України є зрушення - голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА