Інтерфакс-Україна
17:36 04.05.2022

Майже у всій Київській області відновлено централізоване водопостачання - К.Тимошенко

1 хв читати
Майже у всій Київській області відновлено централізоване водопостачання - К.Тимошенко

На сьогодні повністю відновлено централізоване водопостачання у всіх населених пунктах Київщини, крім села Кухарі Іванківської територіальної громади, повідомив у середу у телеграм-каналі заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Повністю або частково здійснюється електропостачання у 501 населеному пункті для 288,6 тис. споживачів. Газопостачання відновлено у 118 населених пунктах Київщини. В Ірпені - на 30%", - написав він.

Тимошенко наголосив, що після звільнення Київської області від російських окупантів "Укравтодор" розпочав процес відновлення доріг області.

"На Варшавській трасі за час ведення бойових дій було знищено три штучні споруди. На сьогодні цими зруйнованими мостами забезпечено тимчасовий проїзд та відновлено сполучення Києва з Житомирською автомобільною дорогою М-07 Київ - Ковель - Ягодин. Відкрито рух через річку Тетерів насипним мостом з буту та щебенево-піщаної суміші, по його краю встановлено бетонні блоки", - написав також він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

Окупанти за добу втратили 1 060 осіб та 101 од. спецтехніки

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА