Інтерфакс-Україна
08:38 05.05.2022

У результаті нічних обстрілів Миколаєва пошкоджено контактну мережу, тимчасово змінено тролейбусні маршрути

1 хв читати
У результаті нічних обстрілів Миколаєва пошкоджено контактну мережу, тимчасово змінено тролейбусні маршрути

У результаті нічних обстрілів Миколаєва у місті пошкоджено контактну мережу, через що рух тролейбусів тимчасово здійснюється за зміненими маршрутами, повідомив мер Олександр Сенкевич.

"У результаті нічних обстрілів міста російськими військами було пошкоджено контактну мережу. Наразі рух тролейбусів №2 здійснюється за таким маршрутом: мкрн Намив - Автовокзал", - написав мер у телеграм-каналі в четвер.

За його словами, фахівці КП "Миколаївелектротранс" працюють над відновленням мережі. Оновлену інформацію буде розміщено на офіційній сторінці.

"Інші маршрути працюють без змін: №4: Миколаїв Вантажний – мкрн Намив; №6: 3-я Військова – мкрн Намив (без берега)", – додав Сенкевич.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

У Національних кіберзмаганнях із "Захоплення прапора" перемогу здобула команда dcua – ГУР МО

БЕБ ліквідувало 18 підпільних гральних закладів на Київщині

АМКУ надав дозвіл "Інтерпайпу" на придбання у ArcelorMittal трубного заводу у Румунії

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко не бачить потреби переглядати правила нацвідбору на "Євробачення"

Кошта стосовно фінансових потреб України на 2026-2027 рр.: Ми готові запропонувати рішення

ОГС відіграють провідну роль у відновленні територіальних громад - дослідження

Єврокомісія: судовий позов ЦРБ до Euroclear "спекулятивний", пропозиція "репараційної позики" для України юридично обґрунтована і відповідає міжнародному праву

Україна у грудні оголосить концесійний конкурс щодо контейнерного терміналу в порту "Чорноморськ"

У листопаді в Україні загинули щонайменше 226 цивільних осіб і 952 отримали поранення - ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА