Інтерфакс-Україна
15:15 05.05.2022

Австрія надасть Києву ще майже EUR42 млн, щоб пом'якшити гуманітарну кризу в Україні та сусідніх країнах

1 хв читати
Австрія надасть Києву ще майже EUR42 млн, щоб пом'якшити гуманітарну кризу в Україні та сусідніх країнах

Австрія надасть Україні ще EUR41,96 млн, щоб пом'якшити гуманітарну кризу в Україні та сусідніх країнах, повідомила федеральний міністр у справах жінок, сім'ї, молоді та інтеграції Сюзанна Рааб.

"Австрія надасть подальші EUR41,96 млн або $44,2 млн, щоб пом'якшити гуманітарну кризу в Україні та сусідніх країнах. 15 млн із цього фінансування підуть прямо на підтримку жінок і дітей. Оскільки саме жінки та діти страждають від цієї безглуздої війни та потребують гуманітарної допомоги, а також захисту від насильства й торгівлі людьми", - сказала Рааб на Міжнародній донорській конференції високого рівня щодо України у Варшаві у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Скасування рішень про перейменування вулиць на честь захисників України неприпустиме – УІНП

У застосунку Армія+ з'явився новий навчальний курс "Стоп корупція. Уповноважені"

Зеленський поставив завдання: здатність України у визначений час застосувати щонайменше 1000 дронів-перехоплювачів на добу

Качка обговорив з експертами президентський законопроєкт про НАБУ та САП

Житель Хмельниччини отримав 15 років тюрми за підготовку терактів біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії

DeepState: Ворог зміг закріпитися у Кам’янському і проводить штурмові дії на Плавні та Степногірськ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 17-ти

В Єврокомісії наполягають, що інформація про контакт фон дер Ляєн і Зеленського в контексті ситуації навколо НАБУ та САП достовірна

Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка

Очільник МВС і командувач НГУ доповіли Зеленському про основні напрями підготовки нацгвардійців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА