Інтерфакс-Україна
08:20 06.05.2022

Рятувальники ліквідували пожежу в одному з районів Києва, попередньо жертв немає

1 хв читати
Рятувальники ліквідували пожежу в одному з районів Києва, попередньо жертв немає

Рятувальники ліквідували пожежу в Голосіївському районі столиці, за попередніми даними жертв і постраждалих немає, повідомляє Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій у м. Києві.

"6 травня о 4:34 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України в м. Києві надійшло повідомлення про пожежу, що виникла на вул. Бродівській у Голосіївському районі столиці. (…) О 6:45 пожежу локалізовано на площі 2000 кв. м і о 7:29 – ліквідовано. (…) Під час ліквідації пожежі врятовано 5 людей та евакуйовано 98 осіб. За попередніми даними, жертв і постраждалих немає", - йдеться в повідомленні, опублікованому у Фейсбуці в п'ятницю.

Зазначається, що "гасіння пожежі значно ускладнювалося тим, що на даній території відсутнє протипожежне водопостачання, тому пожежники змушені були витрачати час на прокладання додаткових магістральних ліній для забезпечення безперебійної подачі води із природного водоймища на гасіння".

Завдяки діям рятувальників було врятовано 4 будівлі та недобудований поруч розташований корпус. На місці гасіння пожежі було задіяно 15 одиниць основної та спеціальної пожежної техніки, а також 80 фахівців особового складу.

Причину пожежі встановлюють правоохоронні органи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Стубб зустрілися з керівниками фінських компаній у галузі ОПК, енергетики та телекомунікацій

У Львові затриманий покінчив життя самогубством у камері тимчасового тримання

Стубб: Нам є чому повчитися на досвіді України

У Повітряних силах ЗСУ спростували збиття росіянами українського F-16

Білий дім: США продовжують надавати Україні розвіддані

Двох чоловіків поранено внаслідок ворожого обстрілу Запоріжжя

Ми ще ніколи не були так близько до миру, як сьогодні, – прессекретар Білого дому

Делегація Ради та гендиректор директорату ЄК з політики сусідства обговорили виконання програми Ukraine Facilities

Зеленський: Українська та американська команди готові зустрітися в Саудівській Аравії найближчими днями для продовження переговорів

Зеленський і Трамп обговорили ситуацію в Курській області, звільнення полонених і повернення українських дітей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА