Інтерфакс-Україна
12:05 06.05.2022

Ворог намагається штурмувати Сєвєродонецьк на декількох напрямках - голова ВЦА

1 хв читати
Ворог намагається штурмувати Сєвєродонецьк на декількох напрямках - голова ВЦА

Війська Російської Федерації і так званої Луганської народної республіки намагаються штурмувати місто Сєвєродонецьк на декількох напрямках, повідомив голова Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

"Місто майже оточене військами РФ та "ЛНР", і (вони – ІФ) намагаються штурмувати місто на декількох напрямках", – зазначив він в ефірі національного телемарафону "UAразом".

Проте, як наголосив голова ВЦА, така інформація не є стимулом для мирних жителів, щоб виїхати з міста, а темпи евакуації загалом суттєво знизилися.

"Вони майже мізерні: це десь до десяти людей за день, яких вдається вмовити виїхати. Важко з цим, оскільки лишається у місті майже 15 тисяч населення, яке не виїжджає", – уточнив Стрюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1090 військовослужбовців

22 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Папа Лев XIV має намір відновити діалог з російською православною церквою - ЗМІ

Попередньо одна людина постраждала внаслідок нічної атаки російських БпЛА на Одесу - ДСНС

Кількість інтернет-користувачів у Китаї в червні перевищила 1,12 млрд

Норвегія готова фінансово підтримати ініціативу Німеччини з передання систем Patriot Україні - ЗМІ

РНБО дала три місяці правоохоронним та контролюючим органам на виявлення і стягнення в дохід держави підсанкційних активів

Зеленський указом увів у дію рішення РНБО про мораторій на перевірки бізнесу контролюючими органами

Кількість постраждалих від атаки ворожих дронів у Путивлі зросла до 11 - ОВА

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА